Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Nowa wersja Axence nVision® 12.5

Nowa wersja Axence nVision® 12.5

Kolejna odsłona oprogramowania nVision jest już dostępna. Pobierz aktualizację i wypróbuj wszystkie nowe funkcje.

Nowa wersja Axence nVision® 12.5 powstała z myślą o zmieniających się modelach pracy. Liczba firm i organizacji, które także po pandemii funkcjonują w trybie zdalnym (lub hybrydowym) rośnie każdego dnia. Niesie to za sobą potrzebę jeszcze bardziej skrupulatnego rozliczania czasu pracy i wspierania użytkowników na odległość.

Pomóc w tym ma przede wszystkim czas prywatny – nowa funkcja w module SmartTime, dzięki której można wyłączyć analizę aktywności użytkownika, w momencie gdy komputer wykorzystywany jest do celów prywatnych. Co ważne, nie zmniejsza to w żaden sposób poziomu ochrony firmowego sprzętu, gdyż wszystkie zabezpieczenia oferowane przez nVision działają tak, jak dotychczas.

Kolejną ważną nowością jest możliwość zarządzania lokalnymi kontami użytkownika w systemie Windows. Funkcja pozwala na zdalne utworzenie/usunięcie konta, zmianę hasła czy edycję uprawnień.

Wersja 12.5 daje również większą elastyczność zarządzania logami administratorów. Teraz można je przeglądać nie tylko w konsoli nVision, ale również wyeksportować do zewnętrznych repozytoriów i analizować z wykorzystaniem wszystkich funkcjonalności, które dają systemy klasy Syslog.

Lista zmian w oprogramowaniu: https://axence.net/pl/lista-zmian-w-oprogramowaniu

Pobierz demo nowej wersji Axence nVision 12.5