Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Nowa wersja Axence nVision® 14.5

Nowa wersja Axence nVision® 14.5

Lepsza ochrona, więcej kontroli, wyższy poziom cyberbezpieczeństwa!

Najnowsza wersja oprogramowania – nVision 14.5 zawiera szereg funkcji, które pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa danych, sieci i użytkowników w organizacjach.

Najważniejsze funkcjonalności nowej wersji Axence nVision®:

  • Integracja z listami blokowania stron w tym z listą ostreżeń CERT.PL – wprowadzamy możliwość korzystania z zewnętrznych list blokowania stron, w tym z listy ostrzeżeń CERT.PL, aby zapewnić bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
  • Uwierzytelnianie wieloskładnikowe (MFA) i silniejsze metody autoryzacji – wdrażamy MFA i silniejsze metody autoryzacji, aby zapewnić wzmożoną ochronę dostępu i uchronić infrastrukturę przed nieuprawnionymi próbami logowania.
  • Zdalne szyfrowanie dysków z BitLockerem – zabezpieczamy dane na dyskach, zarówno systemowych, jak i pozostałych, z proaktywną ochroną informacji oferowaną przez zdalne zarządzanie BitLockerem.
  • Wykrywanie jigglerów i podejrzanej aktywności użytkowników – monitorujemy i wykrywamy podejrzane aktywności użytkowników, utrzymując czujność na nieautoryzowane działania.
  • Monitorowanie i zarządzanie maszynami wirtualnymi VMware – dajemy Wam jeszcze większą kontrolę nad infrastrukturą IT dzięki rozszerzeniu modułu Network, umożliwiając monitorowanie i zarządzanie maszynami wirtualnymi VMware.

Dzięki tym innowacyjnym funkcjom nVision 14.5 pozwoli sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającego się środowiska IT.

Zapoznaj się z prezentacja: