Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Premiera Axence nVision® 12

Premiera Axence
nVision® 12

W dniu dzisiejszym ukazała się nowa wersja oprogramowania Axence nVision, a wraz z nią AdminCenter, które zwiększa możliwości i podnosi komfort zarządzania infrastrukturą IT.

Nowa funkcjonalność agreguje najważniejsze parametry, zdarzenia oraz incydenty wykrywane przez nVision i prezentuje je na interaktywnych dashboardach w postaci przejrzystych tabel i wykresów. Co najważniejsze, to Ty decydujesz, które informacje chcesz umieścić na swoim widoku – liczniki wydajności wskazanych urządzeń, zmiany w konfiguracji sprzętowej i programowej, niezamknięte zgłoszenia z HelpDesku, podpięte nośniki i wiele więcej danych. Pełną listę dostępnych widegtów znajdziesz w changelogu oraz na stronie poświęconej AdminCenter. Metryki są aktualizowane co 60 sekund, dzięki czemu zyskujesz w jednym miejscu bieżący wgląd we wszystkie istotne informacje z sieci.

Nielimitowana liczba dashboardów pozwoli Ci tworzyć wiele widoków w zależności od oczekiwań – możesz stworzyć odrębny podgląd parametrów bezpieczeństwa IT, osobny dla osób odpowiedzialnych za wsparcie techniczne, a jeszcze inne wskaźniki możesz udostępnić dla biznesu. Wszystko zależy od Twojego aktualnego zapotrzebowania. Widgety w AdminCenter są w pełni responsywne i przystosowane do wyświetlania nawet na największych telewizorach, a co za tym idzie możesz z jego zamienić swoje miejsce pracy w prawdziwe centrum dowodzenia IT.

AdminCenter dostępny jest również w bezpłatnej wersji nVision, aczkolwiek umożliwia stworzenie tylko 1 dashboardu z maksimum 3 widgetami.

ŹRÓDŁO:

www.axence.net