Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Webinarium – Cyberbezpieczeństwo dzięki technologii i świadomości

Webinarium – Cyberbezpieczeństwo dzięki technologii i świadomości

Link do pobrania webinara: https://axencenvision.pl/webinar/webinarcyberbezpieczenstwoAxence

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium organizowanym przez firmę Axence i Softil: Cyberbezpieczeństwo dzięki technologii i świadomości – usprawnij zarządzanie w IT, przygotuj się na najgorsze oraz buduj świadomość zagrożeń, które odbędzie 13 września o godz. 11:00.

W ostatnim czasie obserwujemy wzrost ataków cybernetycznych na firmy, urzędy oraz osoby prywatne. Ataki kończą się często zatrzymaniem działania firmy lub zaszyfrowaniem cennych danych.  Aż 70% firm w Polsce potwierdziło próbę lub skuteczną ingerencję w ich bezpieczeństwo. Hakerzy wykradają dane i sprzeda­ją je za grosze. Ponad milion haseł polskich użytkowników wyciekło do sieci.

Jak temu zaradzić? Odpowiednie narzędzia, wiedza i dobre praktyki to najszybsze i najlepsze sposoby obro­ny!  Często przestępcy wykorzystują też socjotechniki, aby uzyskać nasze dane.

Przed tego typu zagrożeniami mogą uchronić zaawansowane systemy IT tj. Axence nVision oraz edukacja i wdrażanie bezpiecznych zasad pracy z Axence SecureTeam.

 Agenda spotkania:

– Dwa słowa o Axence

– Axence nVision, czyli potężne narzędzie dla IT wspierające organizację w procesie zarządzania ciągłością działania i bezpieczeństwem

– Axence SecureTeam, czyli świadomość zagrożeń cyfrowych w rękach każdego pracownika

– Pokaz możliwości oby rozwiązań w sesji „live”

– Pytania i odpowiedzi, czyli teraz Ty masz głos

Zapraszamy na bezpłatny webinar online.
Bez wyjazdów, bez kosztów, przed ekranem własnego komputera!