Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Promocja Axence nVision – odbierz plecak pełen wakacyjnych prezentów!

Promocja Axence nVision – odbierz plecak pełen wakacyjnych prezentów!

Planujesz wakacje? Mamy dla Ciebie propozycję – plecak pełen korzyści!
Zostań naszym klientem, zdobądź wakacyjny plecak i wypełnij go fantastycznymi letnimi gadżetami! Im więcej kupujesz, tym więcej otrzymujesz! 

Zakup nowych licencji nVision w okresie wakacyjnym gwarantuje Ci dostęp do oprogramowania najwyższej klasy oraz gamingowy plecak z logo Axence. 

Dodatkowo, w zależności od wielkości dokonanych zakupów, wypełniamy plecak dodatkowymi prezentami. W tym roku w wakacyjnej kolekcji znajdziecie między innymi klapki plażowe, ręczniki kąpielowe, koszulki, game-boy’e i wiele innych. 

Plecak pełen prezentów otrzyma klient, który w okresie od 10 lipca do 31 sierpnia zamówi nową licencję oprogramowania Axence nVision® lub nowy dostęp do usługi Axence SecureTeam® zgodnie z wartościami progowymi i wypełni formularz. Zestaw benefitów zależy od wartości zamówienia na fakturze: 

  • Dla zamówień w wartości od 2 000,00 zł do 6 000,99 zł netto: plecak;
  • Dla zamówień w wartości od 6 001,00 zł do 15 000,99 zł netto: plecak + 1 gadżet;
  • Dla zamówień w wartości od 15 001,00 zł do 50 000,99 zł netto: plecak + 2 gadżety;
  • Dla zamówień o wartości powyżej 50 001,00 zł netto: plecak + 3 gadżety. 

Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w promocji znajdziesz w regulaminie

I jeszcze więcej prezentów!
Zamawiając nVision u Gold Partnera Axence – w firmie Softil s.c. ze Szczecina otrzymacie dodatkowo, m.in. powerbanki, wiatraki USB, ładowarki USB i wiele innych.

Nie zwlekaj!
Wyślij zamówienie na oprogramowanie Axence nVision® lub dostęp do usługi Axence SecureTeam® na adres sprzedaz@softil.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie 91 434 15 44.